Movies
Ratings
410
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 5.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 2.5
Rough CutRated ★ 2.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 1.5
X-MenRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 0.5
CubeRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
The Other WomanRated ★ 2.5
The CounselorRated ★ 1.5
About a BoyRated ★ 3.0
BurlesqueRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 1.5
Panic ButtonRated ★ 1.5