Movies
Ratings
50
2012Rated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.5
The CatRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5