Series
Ratings
64
Behind the White TowerRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Doctor FosterRated ★ 3.0
Doctor FosterRated ★ 3.5
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0