Titles you rated
Step UpRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Jane Austen Book ClubRated ★ 4.5
One DayRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 4.0
Miss Gold DiggerRated ★ 2.5