Series
Ratings
82
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 4.0
My First TimeRated ★ 3.5
Love CellsRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5