Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 2.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0