Movies
Ratings
301
Django UnchainedRated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
Underworld: EvolutionRated ★ 1.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.5
Cats & DogsRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 2.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 1.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.0