Titles you rated
Blue StreakRated ★ 2.5
CubeRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 1.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 2.5
SaltRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 1.0
SwiriRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
300Rated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0- Sherlock HolmesRated ★ 4.0