Titles you rated
School of RockRated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!! The MovieRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0