Movies
Ratings
1012
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 3.0
Vertical LimitRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.5
Gran TorinoRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 2.5
Bring It OnRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 2.5