Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5