Movies
Ratings
203
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0