Movies
Ratings
245
8 MileRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.5
DoomRated ★ 3.0
Land of the DeadRated ★ 3.5
Ghost ShipRated ★ 3.5
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 3.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.5
10,000 BCRated ★ 3.0
Dead SilenceRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 3.5
BeowulfRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0