Movies
Ratings
185
White House DownRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 1.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5