Titles you rated
Knives OutRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0