Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
StreamingRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 2.0
BargainRated ★ 2.0
The BoyRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 1.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
VivariumRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 2.5
EpitaphRated ★ 1.5
The PlatformRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 1.0
NopeRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
ItRated ★ 1.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
In Our PrimeRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0