Titles you rated
Love O2ORated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- I'm Dying SoonRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0