Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Blade: TrinityRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
The Simpsons MovieRated ★ 2.5
10,000 BCRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0