Titles you rated
VeteranRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
In TimeRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0