Movies
Ratings
156
ConstantineRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0