Movies
Ratings
523
Good NewsRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BossRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
The Animal KingdomRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
- House of the SeasonsRated ★ 4.5