Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
La JetéeRated ★ 4.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.5
The Sixth Face of the PentagonRated ★ 3.0