Series
Ratings
66
DAN DA DANRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.5
The Tatami GalaxyRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 1.5- Family Outing Season 2Rated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
The WitcherRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 1.5