Titles you rated
The PiperRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0