Titles you rated
Total EclipseRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
She and Her CatRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 0.5
TedRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 1.0
Hello GhostRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0