Movies
Ratings
110
Eden of the East Movie I: The King of EdenRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 4.5
HeroRated ★ 5.0
Break Through!Rated ★ 2.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
UndisputedRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 3.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 2.5
Nacho LibreRated ★ 3.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.5
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
The Longest YardRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0