Titles you rated
First CowRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
La ChimeraRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
SolarisRated ★ 4.0