Titles you rated
Baby DriverRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0