Movies
Ratings
32
ConstantineRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0