Movies
Ratings
332
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0