Titles you rated
Playing It CoolRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.5
UnderworldRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Modern BoyRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 4.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 2.5
SerendipityRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Courage Under FireRated ★ 4.0