Titles you rated
The Long WalkRated ★ 2.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 2.5- 빌리브Rated ★ 1.5
HimRated ★ 2.0- AfterburnRated ★ 0.5
TogetherRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 2.0
Happy Death Day 2URated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0