Movies
Ratings
15
Life of PiRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0