Movies
Ratings
230
The DepartedRated ★ 3.5
RayRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
FoxcatcherRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 1.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0