Series
Ratings
27
SignalRated ★ 4.0
Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0