Titles you rated
Cheer Up!Rated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0