Movies
Ratings
12
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0