Movies
Ratings
15
WALL-ERated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0