Movies
Ratings
17
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Marie AntoinetteRated ★ 1.5
One DayRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
OnceRated ★ 0.5
HerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0