Series
Ratings
20
BigRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5