Movies
Ratings
27
Summer WarsRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0