Movies
Ratings
18
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 1.5