Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5