Movies
Ratings
229
MadagascarRated ★ 2.0
Tamako Love StoryRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 2.5