Titles you rated
TakenRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Mr. BeanRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
Heart to HeartRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0