Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
MarlonRated ★ 4.0
MarlonRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0