Movies
Ratings
293 Ant-ManRated ★ 4.0 Ant-ManRated ★ 4.0
 Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5 Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
- Ghost MessengerRated ★ 2.5
 Across the UniverseRated ★ 3.0 Across the UniverseRated ★ 3.0
 Shaun of the DeadRated ★ 3.0 Shaun of the DeadRated ★ 3.0
 Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.0 Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.0
 Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.5 Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.5
- Blade of the Phantom MasterRated ★ 3.0
 Sin CityRated ★ 4.5 Sin CityRated ★ 4.5
 Patema InvertedRated ★ 3.5 Patema InvertedRated ★ 3.5
- ChangeRated ★ 2.5
 Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5 Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5
 Eden of the East Movie I: The King of EdenRated ★ 4.0 Eden of the East Movie I: The King of EdenRated ★ 4.0
 Fermat's RoomRated ★ 3.0 Fermat's RoomRated ★ 3.0
 Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.5 Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.5
 The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0 The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
 Break OutRated ★ 3.0 Break OutRated ★ 3.0
 Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5 Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
 G-ForceRated ★ 3.0 G-ForceRated ★ 3.0
 PadakRated ★ 3.5 PadakRated ★ 3.5