Titles you rated
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
JunoRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
Venus TalkRated ★ 2.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
ActressesRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0