Titles you rated
Little ForestRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
My Blueberry NightsRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 5.0
The PlanRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0