Movies
Ratings
29
Black DogRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.0
Cries and WhispersRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Bride with White Hair 2Rated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
One on OneRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
My Lucky StarsRated ★ 3.0
Belle & SebastianRated ★ 3.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0